پرواز
تهران هالیفکس

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

هالیفکس Information

Image

پروازهای ارزان تهران هالیفکس - هم اکنون در دسترس شما


همین امروز از نرخ های ویژه پروازی بین تهران و هالیفکس استفاده کنید.همین حالا رزرو کنید و سفر خاطره انگیزی را به ایالت نیو اسکاتلند رقم بزنید. هالیفکس میزبان تعداد بسیار زیادی از گالری های هنری، سالن های تئاتر، موزه ها و علاوه بر آن بازی های حرفه ای ورزشی و فستیوال های سرگرمی و تفریحی فراوانی است. تمامی این امکانات و سایر ویژگی های این شهر، هالیفکس را تبدیل به مقصد گردشگری ایده آلی مینماید. میتوانید سفر خود را مقارن با جشنواره فیلم آتلانتیک یا دیگر مناسبت های بزرگ این شهر برنامه ریزی کنید. لوفت هانزا ارائه دهنده پرواز های ارزان قیمت از تهران به هالیفکس میباشد. همین امروز رزرو کنید و پرواز ایمن و آسوده ای را تجربه نمایید.

آب و هوا هالیفکس

  امروز یکشنبه دو شنبه سه شنبه
2°C

امروز
2°C | -2°C 3°C | -2°C 3°C | -4°C 5°C | -1°C

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به هالیفکس با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به هالیفکس ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges