پرواز
تهران دوسلدورف

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

دوسلدورف Information

Image

پرواز ارزان تهران دوسلدورف


پرواز ارزان قیمت تهران دوسلدورف را با لوفت هانزا رزرو کرده و تعطیلات فراموش نشدنی را برای خود بسازید.این شهر زادگاه آکادمی هنر دوسلدورف است . این مدرسه هنری تا به حال هنرمندان فراوانی را از جمله ریشتر و پولکه تربیت کرده است. نمایشگاه دوسلدورف میزبان 20% از تمامی نمایشگاه های تجاری دنیا میباشد. این شهر دارای تعداد زیادی سالن تئاتر با کیفیت مثل سالن کاپیتول است که برگزارکننده اجراهای تئاتری بسیاری میباشد. دوسلدورف همچنان دارای یک مجموعه ورزشی قوی است که بیشتر به خاطر تیم هاکی روی یخ خود دی ای جی مترو استارز معروف است. پرواز خود را همین حالا با لوفت هانزا رزرو کنید.

آب و هوا دوسلدورف

  امروز سه شنبه چهار شنبه پنج شنبه
6°C

امروز
6°C | 2°C 6°C | 2°C 7°C | 3°C 5°C | 2°C

پروازهای بیشتر به آلمان

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به دوسلدورف با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به دوسلدورف ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges