پرواز
تهران برلین

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

برلین Information

Image

پرواز ارزان تهران برلین - رزرو پرواز


برای لذت بردن از پرواز امن و ارزان قیمت از تهران به برلین آماده شوید.از شهر جادویی و بین المللی برلین دیدن فرمایید. برای بازدید از قصر مجلل شارلوتن بورگ محل اقامت هوهن سولرن و کلکسیون بی نظیر هنری آن و مجسمه های مادام توسو برنامه ریزی فرمایید. در مورد موزه جی دی ار و پایگاه بی نظیر مستقر در آن چه میدانید؟ اگر قصد دارید برلین را از راه آبی سیاحت کنید، شانس به شما رو کرده است! از محله نیکولای، موزه ی جزیره و کلیسای جامع برلین بازدید کنید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که یکی از پرواز های ارزان قیمت لوفت هانزا از تهران به برلین را رزرو کنید و آماده سفر شوید!

آب و هوا برلین

  امروز دو شنبه سه شنبه چهار شنبه
8°C

امروز
8°C | 5°C 11°C | 6°C 12°C | 10°C 10°C | 7°C

پروازهای بیشتر به آلمان

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به برلین با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به برلین ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges